OBCHODNÍ PODMÍNKY
OBCHODNÍ PODMÍNKY

1) ZÁKLADNÍ PRAVIDLA NÁKUPU

Veškeré objednávky uskutečněné na www.kompot-info.cz jsou považovány za závazné. Objednáním kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a reklamačním řádem, které jsou k dispozici na www.kompot-info.cz, a že s nimi souhlasí. Každá objednávka je kupujícímu potvrzena e-mailem. Právní vztahy vzniklé uzavřením kupní smlouvy se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku, zejména ustanoveními o uzavírání smluv za použití prostředků komunikace na dálku.

2) DOPRAVNÉ

Způsob dopravy si kupující vybírá při učinění objednávky a dopravné je zpoplatněno ve výši uvedené v objednávce v závislosti na způsob dopravy a způsob platby.

3) DODACÍ LHŮTA

Zboží obvykle odesíláme druhý den po přijetí objednávky, v případě platby předem na účet druhý den po přijetí platby. Pokud se doba dodání prodlouží, budeme Vás kontaktovat emailem. V době odeslání Vaší objednávky Vám bude zaslán e-mail. V případě specifických časových požadavků pro dodání nás prosím kontaktujte.

4) REKLAMACE A ZÁRUKA

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady. Případné vady nám je kupující povinen neprodleně hlásit. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.

Záruka se nevztahuje na:

  • vady vzniklé běžným používáním
  • nesprávným použitím výrobku
  • nesprávným skladováním
  • nesprávným ošetřováním

Postup při reklamaci:

Informujte nás o reklamaci telefonicky či e-mailem, budeme maximálně vstřícní. Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího vzniku.